u2_logo es.sk_logo
Pravidla turnajů

Každý hráč registrovaný do turnaje, je povinen si důkladně přečíst pravidla ligy a s nimi i vyhrazená pravidla pro turnaje. Registrací a následně i svou účastí v turnaji potvrzujete, že jste byli seznámeni s pravidly daného turnaje, a že jste plně zodpovědní za své chování.

Pravidla turnajů jsou pravidla, která usnadňují a urychlují chod turnaje. Turnaje se celkově řídí pravidly ligy, u některých však musí při turnaji dojít ke změně. Všechny tyto změny jsou sepsány v Turnajových pravidlech a mají v turnaji vždy přednost a vyšší hodnotu než pravidlo ligy.


  • Pravidla níže sepsaná patří ke hře Counter-Strike.
  • Turnajová pravidla pro hru League of Legends naleznete zde.
  • Turnajová pravidla pro hru Dota 2 naleznete zde.
  • Turnajová pravidla pro hru Haxball naleznete zde.

Obsah pravidel

  1. #1. Všechny turnaje
  2. #2. 5on5 & 4on4 turnaje
  3. #3. 3on3 turnaje
  4. #4. 2on2 turnaje
  5. #5. 2on2 turnaje AWP, AIM, FUNNY PISTOLS
  6. #6. 1on1 turnaje AWP, AIM, FUNNY PISTOLS

#1 Všechny turnaje

IE dema & SG testy
1.1 - Hráč má povinnost točit IE demo od LIVE (začátku zápasu).
1.2 - Hráč, který do 24h od začátku turnaje nedodá své IE demo dostane trest v podobě 14denního zákazu hraní turnajů, přičemž každé další nedodané demo v turnaji trest zdvojnásobí.
1.3 - Team hráče, který v turnaji nedodal IE demo, ztrácí nárok na případná ocenění (VIP, body do ligy, ocenění do profilu).

Žádosti a protesty
1.4 - Žádost o média je platná pokud - dohrajete zápas do konce; jsou uploadnuté všechny tři základní SS hry ještě před žádostí; podáte žádost srozumitelně a jasně; podáte žádost od povoleného počtu hráčů (viz. pravidla ligy); podáte žádost do 10 minut od uploadnutí všech základních SS hry.
1.5 - Protest je platný pokud ho stihnete podat do časového limitu, který je stanovený systémem turnaje. Tento limit se hráčům zobrazí po potvrzení výsledku administrátorem na stránce zápasu (toto pravidlo se netýká protestu typu „Podezření z cheatingu, Stížnost na CHH a Nedodání médií dle žádosti, tyto protesty se pochopitelně podávají a řeší až další den).
1.6 - Každý team má v turnaji možnost podat pouze 3 protesty na jeden zápas (+ protesty typu nedodání médií dle žádosti a cheating, které jdou podávat až druhý den po turnaji).

Servery
1.7 - Servery si teamy zajišťují sami, kdo dá dřív ip do informací k zápasu (přes [Zadat server]), ten má právo vybrat na koho serveru se bude hrát, napojit se na něj a v případě, že enemy se nepojí, protože chtěli hrát na svém, tak udělat screeny a zápas bude zkontumován za nedostavení.
1.8 - Pokud mají oba teamy možnost ovládat server (servery pro veřejnost, např. Shifters CW/TG servery), tak jsou oba teamy zodpovědné za jeho ovládání a nastavení, pokud má možnost ovládat server jen jeden team (rcon servery), tak team který server dodal, přebírá odpovědnost za ovládání a nastavení serveru.

HLTV
1.9 - Každý klan musí umožnit soupeři napojení HLTV na server, pokud tak neumožní tak hráči, kteří chtějí HLTV dají do komentářů zápasu vlastní server, kam si potom budou moct napojit vlastní HLTV a kde se také bude hrát.
1.10 - Žádosti o dodání HLTV dem jsou neplatné. Pokud má klan potřebu mít HLTV, musí si napojit vlastní. Pokud bude potřeba více než 11 slotový server kvůli druhému HLTV musí klan, který chce druhé HLTV takový server obstarat sám.

Ostatní
1.11 - Turnaj nesmí hrát hráč, který má block na hraní turnajů, nebo status banned. Pokud do zápasu nastoupí takový hráč, tak je team z turnaje diskvalifikován a všichni hráči teamu dostanou 14denní blokaci na hraní turnajů.
1.12 - Hosting je v turnaji zakázaný, ovšem v komentářích zápasu se mohou klany domluvit a hosta povolit. Jako host se považuje hráč, který nebyl v klanu před ukončením potvrzení účasti v turnaji. I takového hráče je potřeba v komentářích zápasu povolit, jinak nemůže hrát.
1.13 - Hráč, který do zápasu upne nevhodné screenshoty, bude se chovat nevhodně, nebo vědomě bude provokovat administrátora, dostane 3denní ban.
1.14 - Pokud se potvrzený team nedostaví k turnaji, tak všichni hráči v teamu dostanou 7denní block na hraní turnajů.
1.15 - Cheating v turnaji = 2roky ban pro hráče, který cheatoval; -100 bodů trest klanu; 7denní ban spoluhráčům, kteří se zúčastnili zápasu, ve kterém byl prokázaný cheating.
1.16 - Say ve hře je povolený (pokud vám vadí, použijte příkaz do konzole hud_saytext 0). Potrestán 3denním banem + zákazem hraní turnajů na 10dní bude hráč, který byl v zápase vulgární a urážel soupeře. K tomu musí být doloženy screenshoty, nebo IE demo s časem. V žádném případě se za say ve hře nebude kontumovat zápas.
1.17 - Povolené jsou změněné textury zbraní, rukavů či rukavic (nezvýhodňuje to hru, takže za toto není kontumace) a s tím i změna GUIe (tabulka, písmo, zobrazování skóre jinde než v tabulce) a HUDu (počet HP, nábojů, čas kola). Ovšem změna skinu zbraní, rukávů či rukavic už je zakázaná (trest kontumací zápasu).
1.18 - Team, který nedodá všechny potřebné screenshoty zápasu, nemá právo na postup do dalšího kola (to neplatí, pokud ss dodá soupeř).
1.19 - Pokud mezi sebou klany remizují 15:15 musejí ještě odehrát MR3 s money na 5k (je to jako MR15, akorát se nehraje GH 15 kol, ale pouze 3 a po výměně stran kdo bude mít 4 body tak vyhrál).
1.20 - Po odehrání zápasu a potvrzení výsledku administrátorem mají teamy už jen 5 minut na podání protestu. Po uplynutí této lhůty bude vítězný team zapsán do dalšího kola turnaje a tudíž bude moci ihned pokračovat v turnaji.
1.21 - Pokud někdo bude vědomě narušovat chod turnaje a to jakýmkoliv způsobem, dostane ban na 7 dní.
1.22 - Hráč má možnost se hodit do týmu do záčatku turnaje tzn. je-li turnaj například na 19:00,hráč když se hodí přesně v 19:00 tak je platným členem týmu a nepovažuje se za nepovoleného hosta.Toto pravidlo platí pouze u turnajů.
1.23 - Hráči mají v turnaji zakázáno si dávat log Anti Cheatu kvůli ocenění. Aby hráč dostal ocenění, musí v turnaji odehrát alespoň 1 celý zápas. Kdo takto podvodem ocenění získá, bude trestán následovně:
1. provinění ban na 7 dní
2. provinění ban na 14 dní
3. provinění ban na měsíc

#2 5on5 CLANBASE turnaje

2.1 - Na dostavení (na serveru musí být ready 4 hráči) mají klany 10 minut od dodání IP a PW na herní server (nedostavení s doloženými důkazy = kontumace).
2.2 - Po domluvě může zápas začít i s menším počtem hráčů (3 a méně). Jakmile zápas začne, není možné podat protest na nedostavení na zápas.

#3 4on4 & 3on3 CLANBASE a 3on3 AWP turnaje

3.1 - Na dostavení (na serveru musí být ready 3 hráči) mají klany 10 minut od dodání IP a PW na herní server (nedostavení s doloženými důkazy = kontumace).
3.2 - Po domluvě může zápas začít i s menším počtem hráčů (2 a méně). Jakmile zápas začne, není možné podat protest na nedostavení na zápas.

#4 2on2 CLANBASE turnaje

4.1 - Na dostavení (na serveru musí být ready 2 hráči) mají klany 10 minut od dodání IP a PW na herní server (nedostavení s doloženými důkazy = kontumace).
4.2 - Po domluvě může zápas začít i s menším počtem hráčů (jedním hráčem). Jakmile zápas začne, není možné podat protest na nedostavení na zápas.

#5 2on2 turnaje AWP, AIM, FUNNY PISTOLS

5.1 - Je povolené používat AWP
5.2 - Jsou povolené STARTKILLY
5.3 - Na dostavení (na serveru musí být ready 2 hráči) mají klany 10 minut od dodání IP a PW na herní server (nedostavení s doloženými důkazy = kontumace).
5.4 - Po domluvě může zápas začít i s menším počtem hráčů (jedním hráčem). Jakmile zápas začne, není možné podat protest na nedostavení na zápas.

#6 1on1 turnaje AWP, AIM, FUNNY PISTOLS

6.1 - Je povolené používat AWP
6.2 - Jsou povolené STARTKILLY
6.3 - Na dostavení mají hráči 10 minut od dodání IP a PW na herní server (nedostavení s doloženými důkazy = kontumace).

Čtěte také: Turnajové informace
Pravidla ligy
Hledající Soupeře
Momentálně nikdo nehledá soupeře
Sponzor
Sázky na ligové zápasy
 › Hrající týmy
1
2
0
Není dostupný žádný zápas na sázky.
Dnešní turnaje
Nejsou dostupné žádné turnaje.
Anketa
Hrajete Poker?
Ano

Ne

Celkem hlasů: 118Komentářů: 0
Shoutbox
slt 22:56
kkti
slt 22:56
_&*?_i
neon 12:40
8)
ono 12:36
pič.us
ono 12:35
findus %##^?
ono bobula sucha obluda
ono 12:31
@ stinx [13:44]: predáva nudes cez pokec
kov1 21:40
Zdarec hošiiii. po 10 letech jsem se lognul :D