u2_logo es.sk_logo
Anonymous, odstavia internet?
Anonymous, odstavia internet?
Přidáno dne: 29.03.2012

Ako už viete Anonymous je hackerská skupina. Práve táto skupina chystá najväčší útok na internet v dejinách. Tzv. operácia blackout. Úlohou tejto operácie je „odstaviÅ¥ celý web". ÄŒi sa to môže vôbec môže staÅ¥ preveruje analytik britskej stanice BBC Alan Woodward. Útok je zameraný na systém DNS. Tento systém slúži na prideľovanie IP adries. Keď sa pripojíte na shifters.eu tak Váš prehliadač Vás automaticky hodí na nejakú ip- adresu. To znamená ak hackeri zhodia tento systém, tak padne celý internet, web.

Anonymus chcú zaútočiÅ¥ v sobotu na hlavné servery s tzv. systémom DDoS. DDoS (Distributed denial of service) je metóda, kedy útočník zahltí svoju obeÅ¥ obrovským množstvom požiadaviek. To má väčšinou za následok zahltenie a následný pád systému. Pre tento útok sa využíva väčšinou obrovské množstvo nezávislých počítačov, ktoré sú infikované nebezpečným kódom, ako napríklad trójskym koňom, vírusom alebo iným. Takto útočník získa prístup k obrovskému množstvu infikovaných počítačov, ktoré sa nazývajú zombie. Tieto počítače systematicky zasielajú množstvo požiadaviek na vybranú obeÅ¥. Medzi najznámejšie a najúspešnejšie patria štyri typy útokov.

Zdroj: itnew.sk


Autor: brandoN | Komentářů: 0 | Zhlédnutí: 2.704
Komentáře
Prozatím nikdo neokomentoval, buďte proto první!
Přidat Komentář
Pro přidání komentáře se musíte zaregistrovat, nebo přihlásit!
Hledající Soupeře
Momentálně nikdo nehledá soupeře
Sponzor
Sázky na ligové zápasy
 › Hrající týmy
1
2
0
Není dostupný žádný zápas na sázky.
Dnešní turnaje
Nejsou dostupné žádné turnaje.
Anketa
Hrajete Poker?
Ano

Ne

Celkem hlasů: 96Komentářů: 0
Shoutbox
DJpecko 23:59
hostnem / hodim sa. pm
Robertz 23:40
jeden trojky fast .P
FRAGG3R 23:40
3 na gather ?
meloG 23:38
co to bude za ligu to DTLEAGUE.EU? :D zase něco co bude za pár týdnu minlostí čí? :) samozřejmě přeju, aby jim to vyšlo, ale vím jak to dopadá v 90% případech
Robertz 23:30
hostnewm tie troojky
Robertz 23:27
hostnem
zirafkay 23:16
berte 2jky
sERIKman 23:07
registrácia možná ihneď