u2_logo es.sk_logo
Fórum › Problémzosteamomvráteniedodef.
dewer13
Čaute, mám už dlhšie problém z týmto :Občas sa stane že mi nejde dobre net, som na wifi..., tak si konfigurujem nastavenia wifi, je to len také tlačítko ktoré zafajknem a dám okej, je to vo windows xp len, alebo sa odpojím a pripojím,...potom zapnem steam, a nabehnú mi najprv problémi že troubleshooting, offline mode, a takéto proste že to nejde pripojiť, občas sa ale aj sám updatuje, no on sa ani neupdatuje, len to tak ukáže :) ale toby bolo ešte v pohode pretože to robí stále ako restartnem pc alebo ho vypnem ešte ako mám zapnutý steam tak potom po každom to spraví, no a to by ani nevadilo, lenže ako už ten steam zapnem, asi na 3-tí krát tak sa mi vráti všetko do defaultných nastavení : friends, launch options, dokonca niekedy mi to zmaže naposledy hranú hru zo steamu proste mi ju neukáže v nainštalovaných :) to spraví len niekedy, a niekedy ako aj toto spravím že odpojím a pripojím z wifi to nespraví, niekto help? :)už fakt ma to sere že stále potom musím si to nastavovať , pomohlo by keby si dám normálne kábel, akože do wifi jebnem kábel a dám do pc a nemusím nijak z wifi pripojením v počítači manipulovať? :) na nete som nič nenašiel...spravilo mi to už asi 5x za rok no to je jedno proste zakaždým ked takto manipulujem to spraví , ked mám zapnutý steam a spravím to, tak to ide v pohode , a ked ho vypnem a aj ked nemanipulujem nijak z wifi tak to potom ide v pohode ale ako niečo spravím ked nemám zapnutý steam, a potom ho zapnem tak tomu proste začne jebať už fakt som v koncoch...kto helpne, fakt že dá nato logické vysvetlenie proste aby to už nerobilo, kúpim mu vip za 3 €diki zatial...píšte sem alebo aj do PM-ky ked to bude na dlhšie, lebo ja fakt nechápem akú to má súvislosť že ked sa odpojím apripojím z wifitak mi to hodí steam do def. set.
Autor: dewer13 | Počet zhlédnutí: 409Založeno: 21.12.2014 18:49
Komentáře
#1 | dewer1321.12.2014, 20:29
dewer13
3€
#2 | dewer1322.12.2014, 13:27
dewer13
rr
#3 | Steve22.12.2014, 14:10
Steve
Karma ci ako? Snad ti niekto pomoze :D :D Nie nepomoze nikto taky tu nieje.
A za 3€ sa mi to nechce citat ani do konca ;)
#4 | fester22.12.2014, 15:01
fester
Chlapec moj krásny, skús použiť gúgl a tam si to nájsť, nie tu písať na túto mŕtvu ligu s baviť sa s k.o.k.o.t.m.i čo ťa tu budú iba hejtovať...
Přidat Komentář
Pro přidání komentáře se musíte zaregistrovat, nebo přihlásit!
Hledající Soupeře
Momentálně nikdo nehledá soupeře
Sponzor
Sázky na ligové zápasy
 › Hrající týmy
1
2
0
Není dostupný žádný zápas na sázky.
Dnešní turnaje
Nejsou dostupné žádné turnaje.
Anketa
Hrajete Poker?
Ano

Ne

Celkem hlasů: 118Komentářů: 0
Shoutbox
neon 12:40
8)
ono 12:36
pič.us
ono 12:35
findus ^&#_*
ono bobula sucha obluda
ono 12:31
@ stinx [13:44]: predáva nudes cez pokec
kov1 21:40
Zdarec hošiiii. po 10 letech jsem se lognul :D
dravec 18:09
Jo nostalgie Jay Svin ?? zlatý starý časy ?