u2_logo es.sk_logo
Fórum › SMSKEY 10 € za some skinz on csgo
dewer13
čaute, vymením účet kde je na smskey 10 €=150 kreditov za nejaké skiny na gočko aspoň za 6€+, je jedno keby je jeden alebo 4, ale lepšie by bolo asi jeden drahší :)
chcem to preto lebo si chcem kúpiť asiimov a z smskey tie peniaze na steam inak nedostanem, tak preto aby ste nehovorili že oj*eb :D
ked tak píšte pm alebo aj sem :PP
Autor: dewer13 | Počet zhlédnutí: 573Založeno: 12.10.2014 17:01
Komentáře
#1 | dewer1312.10.2014, 17:17
dewer13
to nikto nemá ? :D
#2 | Steve12.10.2014, 17:31
Steve
Za some skinz on csgo jezis ty si sprosty :DDDDDDD
#3 | dewer1312.10.2014, 17:37
dewer13
Odeslal Steve
Za some skinz on csgo jezis ty si sprosty :DDDDDDD

chlapec 24/7 napíše dobre no :D ty len komentuješ nič iné lol t chod robiť nejakú sekretárku alebo čo :D
#4 | dewer1312.10.2014, 17:37
dewer13
Odeslal Steve
Za some skinz on csgo jezis ty si sprosty :DDDDDDD

a dik že si mi refreshol tému možeš prosím aj o 30 minút?
#4,5 | System
System
#5 | Steve12.10.2014, 17:38
Steve
Tu uz robi tvoja mater ty hlupa vlasata o%^*?!$ hihi
#6 | dewer1312.10.2014, 17:39
dewer13
Odeslal Steve
Tu uz robi tvoja mater ty hlupa vlasata o%#*%& hihi

tvoja mater mi dela prostitutku a slabo ju platím tak nikam nemožeš chodiť len tu si celý den ani na topanky nemaš
#7 | dewer1312.10.2014, 17:42
dewer13
a ani ta nevedela vychovať tak si bol v polepšovni a teraz ťa vypustili
#8 | dewer1312.10.2014, 17:43
dewer13
sekretarka Steve :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD-
DDDDDDDDDDDDDDDD Keby má shifters.eu kanceláriu a je nábor sekretárok tak tebe dojde domov pozvánka či to nehcceš ísť robiť
#9 | Steve12.10.2014, 17:49
Steve
Kazdy ti tu stoji o tvojich 10e na nejakej stranke uzi si FN skiny :DDD

No pri pohlade na tvoju krivu fotku silno uvazujem koho mater robi prostitutku, hm asi ta tvoja. Ja myslim ze moje topanky stali viac ako tvoj zivot, ale to ty samozrejme nemozes vediet.

A pri pohlade na tvoje pismo (polka vety po anglicky druha polka s obtiaznejsim slovickom - siesta trieda zs, polka vety s diakritikou a polka bez) tazko budes niekomu nahovarat ze niesi retardovany 16yo dement ktoreho mal otec iba utriet do zaclony, ahoj : DDD

#10 | dewer1312.10.2014, 17:57
dewer13
Odeslal Steve
Kazdy ti tu stoji o tvojich 10e na nejakej stranke uzi si FN skiny :DDDNo pri pohlade na tvoju krivu fotku silno uvazujem koho mater robi prostitutku, hm asi ta tvoja. Ja myslim ze moje topanky stali viac ako tvoj zivot, ale to ty samozrejme nemozes vediet. A pri pohlade na tvoje pismo (polka vety po anglicky druha polka s obtiaznejsim slovickom - siesta trieda zs, polka vety s diakritikou a polka bez) tazko budes niekomu nahovarat ze niesi retardovany 16yo dement ktoreho mal otec iba utriet do zaclony, ahoj : DDD

20 ročný čo si myslí alebo sa len hrá nato že je "milionár a že má perfektný život" hejtuje 15 ročného a háda sa sním na hernom portáli kde ani nehrá len komentuje (až sa to dá nazvať komentovaním a nie hejtovaním) každý jeden príspevok mi bude písať že ma mal otec utrieť do záclony :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD-
DDDDD ja aspoň nikoho nehejtujem a nikomu nenadávam ako ty atd nepotrebujem to k životu ty ego up každý deň na shifters :DDDDDD
bože už sa zobuď :D
nikoho nezaujímaš vobec čo robíš nič, už si nájdi frajerku radšej bolo by dobré lebo za pár rokov budeš ešte škaredší :)
Rodičia ťa nevedeli vychovať to je celé no :) Máš 20 rokov peňazí peňazí a na shiftersi si stále proste ako keby ani nežiješ len shifters shifters nič iné nepoznáš :D ani nemáš peniaze panebože nič nemusíš sa robiť že si bohatý maximálne tak tvoji rodičia, :DDDDDDD
a hej každý stojí o 10 € pretože aj 10 € je peniaz ale asi si ešte 10 € ani nevidel lebo tvoja matka fajčí moj velký kár tak že sa nato nedá ani pozerať tak prepáč že jej dávam max 2 € na rok :///////// preto asi musíš robiť v zahraničí :///////////////
Přidat Komentář
Pro přidání komentáře se musíte zaregistrovat, nebo přihlásit!
Hledající Soupeře
Momentálně nikdo nehledá soupeře
Sponzor
Sázky na ligové zápasy
 › Hrající týmy
1
2
0
Není dostupný žádný zápas na sázky.
Dnešní turnaje
Nejsou dostupné žádné turnaje.
Anketa
Hrajete Poker?
Ano

Ne

Celkem hlasů: 118Komentářů: 0
Shoutbox
slt 22:56
kkti
slt 22:56
_&*?_i
neon 12:40
8)
ono 12:36
pič.us
ono 12:35
findus %##^?
ono bobula sucha obluda
ono 12:31
@ stinx [13:44]: predáva nudes cez pokec
kov1 21:40
Zdarec hošiiii. po 10 letech jsem se lognul :D