u2_logo es.sk_logo
Fórum › 5n5 LADDER OCENENIA !
Moje posledné vyjadrenie k celej situácí ohladom 5v5 Ladderu, neviem čo sa rieši, alebo kde je problém jasne bolo napísané že dna 20.8 o 20:00 skončí liga deň pred tým bol spravený topic vo fóre že sa to presúva na 12:00 tak si hovorím fajn chýba nám pár bodov na rank 1. tak sme hrali do 4:30 aby sme tie body naškriabali čo sa nám aj podarilo

http://i.imgur.com/QuZgUO7.jpg

Zobudil som sa o 12:00 prišiel som na web a liga bola vymazaná hovorím si fajn, máš/máte to zistené kto v akom klane bol ako sa ludia umiestnili, potom mi pise spoluhrac ze boli podane volake protesty pred tym ako sa to zmazalo, tak som mu odpisal ze to je aj tak jedno tie sa riesit nebudu pretoze

mauv1STAR 20.08.2014 12:27
nebudu řešit protesty v ladderu psal sem že nejsou žádne podmínky kdo se umístí má ocenění, a dál ladder skončil

Tak co sa tu vlastne deje? Co sa riesi? Menite nazor kazdu pol hodinu? Raz napisete nieco ine a o chvilku zas nieco ine?.. Este som nevidel poriadne vyjadrenie ku tomuto vsetkemu tak by som bol rad aspon keby si mi ty odpisal tvoj nazor na celu situaciu, samozrejme ze ti tu budu dve strany bojovat o prve miesto pretoze tak ako oni tak aj my sme pri tom presedeli hodiny a hrali sme tie cwcka aby sme mali body nechcem od teba aby si bol na nasej strane ale zase nechcem aby si nebol ani na inej strane ber to objektivne a podla seba, vzi sa do toho ako by si to bral keby si na nasom alebo ich mieste, nerozhoduj sa podla sympatii..



Cákame všetci na dodanie oceneni do profilu Dakujem s pozdravom EMEr
Autor: EMEr | Počet zhlédnutí: 373Založeno: 23.08.2014 18:10
Komentáře
#1 | dviEEEJ23.08.2014, 18:12
dviEEEJ
si tu medajlu kup
#2 | EMEr23.08.2014, 18:13
1. Ja chcem aby to tu fungovalo.. mna nezaujima ze tu si niektorí kupi unban a podobne veci.. mna zaujima toto ako sa vyrieší.. nepačí sa mi to a myslim si ze aj ostatne klany čo ten ladder hrali su urcite $&&*&$ý
#3 | dviEEEJ23.08.2014, 18:16
dviEEEJ
na tejto lige uz nema cenu resit nic
#4 | aefingeR23.08.2014, 18:21
aefingeR
Musíš vydržať na zálohu, ak nejaká je. Vedenie pompo a mauvistar zneužívali práva a preto aj tie ladder ligy hneď zmazali, aby sa nedali skontrolovať zápasy a umiestnenia. Určite si si všimol, že tu bolo viac fór ohľadne tejto témy aj fake medaila v podaní pompa a mauvistara. Takže vydrž.
#4,5 | System
System
#5 | Ajs023.08.2014, 18:21
Protest bol podany ked este liga ficala..aj ked min pred koncom ta to jedno.. Musi sa to vyriesit darmo ze ligu zmazali dany cas..protest je platny kedze sa to podalo pred koncom..nechapem co tu riesis a preco by sa to riesit nemalo .. To je to iste ako keby podali protest v cb tesne pred po o fake dema..admin to nema riesit ?? Taze napr rank jedna ma mat pred po -100bodov ta sa to riesit nebude bo liga koncila ??? Uvazuj ahooooj
#6 | kukoo23.08.2014, 18:22
mauv1STAR 20.08.2014 12:27
nebudu řešit protesty v ladderu psal sem že nejsou žádne podmínky kdo se umístí má ocenění, a dál ladder skončil


Tak potom naco vypisuju taketo veci?!
#7 | kOfIlOn23.08.2014, 18:22
kOfIlOn
Odeslal Ajs0
Protest bol podany ked este liga ficala..aj ked min pred koncom ta to jedno.. Musi sa to vyriesit darmo ze ligu zmazali dany cas..protest je platny kedze sa to podalo pred koncom..nechapem co tu riesis a preco by sa to riesit nemalo .. To je to iste ako keby podali protest v cb tesne pred po o fake dema..admin to nema riesit ?? Taze napr rank jedna ma mat pred po -100bodov ta sa to riesit nebude bo liga koncila ??? Uvazuj ahooooj

Co tu píšeš ty ? nejdriv čti a pak piš jasne bylo napsane protesty se uz resit nebudou
#8 | EMEr23.08.2014, 18:24
Odeslal Ajs0
Protest bol podany ked este liga ficala..aj ked min pred koncom ta to jedno.. Musi sa to vyriesit darmo ze ligu zmazali dany cas..protest je platny kedze sa to podalo pred koncom..nechapem co tu riesis a preco by sa to riesit nemalo .. To je to iste ako keby podali protest v cb tesne pred po o fake dema..admin to nema riesit ?? Taze napr rank jedna ma mat pred po -100bodov ta sa to riesit nebude bo liga koncila ??? Uvazuj ahooooj



mauvi star to napísal jasne tak prestanme riesit niečo čo je dane mauviho slovom !
#9 | POKERSTARISTA23.08.2014, 18:24
3. ty vieš o velke makové tak sa do toho nestaraj hejter dakujem
#10 | Y23.08.2014, 18:26
kdyby se to resilo tak vy nemate placky co a tak proto nechce aby se to resilo :D nic vezlem
Přidat Komentář
Pro přidání komentáře se musíte zaregistrovat, nebo přihlásit!
Hledající Soupeře
Momentálně nikdo nehledá soupeře
Sponzor
Sázky na ligové zápasy
 › Hrající týmy
1
2
0
Není dostupný žádný zápas na sázky.
Dnešní turnaje
Nejsou dostupné žádné turnaje.
Anketa
Hrajete Poker?
Ano

Ne

Celkem hlasů: 118Komentářů: 0
Shoutbox
slt 22:56
kkti
slt 22:56
_&*?_i
neon 12:40
8)
ono 12:36
pič.us
ono 12:35
findus %##^?
ono bobula sucha obluda
ono 12:31
@ stinx [13:44]: predáva nudes cez pokec
kov1 21:40
Zdarec hošiiii. po 10 letech jsem se lognul :D