u2_logo es.sk_logo
Fórum › Hlas shiftersákov :)
aefingeR
Ahojte shifterskovia. Asi ste si mnohi vsimli situaciu na webe a s novym majitelom prichadzaju nove moznosti a slovo ludu. Co to pre nas znamena? Svojvolne vyjadrenie o situacii na webe, kritika admin teamu a pod. Preto vas prosim, ak chcete zachranit shifters komunitu, vyjadrite sa k momentalnemu stavu a odpovedzte na par otazok.

1. Ako vnimate momentalnu situaciu na webe?
2. Zmenili by ste nieco na webe? (Ak ano, uvedte, co)
3. Ak by ste sa stali prave vy novym majitelom sft webu, co by ste spravili ako prve?
4. Mate dojem, ze by niekto z AT zneuzival prava a nemal by byt sucastou AT?

Forum bolo zalozene na podnet pana majitela. Za pripadny lock, zmazania fora budu odobrane prava. Za narazky bude udeleny blok.
Autor: aefingeR | Počet zhlédnutí: 1.037Založeno: 22.08.2014 08:07
Komentáře
#1 | theMAESTRO22.08.2014, 08:12
1) Kritická situacia
2) Vedenie + pristup adminov k userom
3) Pobanovat zapatcov (mephisto a spol )
4) Veru mam ten dojem a je ich niekolko
#2 | JamesR22.08.2014, 08:36
JamesR
1) Tak zo 100% je to asi 40%
2) Vedenie + adminov (iba niektorých) a to správanie a povyšovanie
3) Bola posledná šanca, ale už to nespraviť a snažiť sa chytiť o5 tých zpatacov
4) Dojmov je dosť :) ;)

#3 | t0mzy22.08.2014, 08:52
Luky takto ti poviem na tvojom mieste by som šiel úplne inde a začal nieco rozbiehať inde tuto sa môžeš snažiť kolko chceš aj tak sa tu nezhodne 1 kvalitný názor. 1. Situácia na webe ? Podľa toho z akého hľadiska, hra sa strašne malo, ľudia hraju lebo si chcú z nudy zahrať a preto ich je malo pretože nemajú dôvod, motiváciu hrať. 2. Či by som zmenil nieco na webe? Polku admin tímu by som vyhodil lebo nehovorím že sa nesnažia niektorí admini ale mna dostalo uz vela veci a názor na sft mi to nezmení ako unbany, medajle a kopa veci co sa dialo co obyčajný useri ani netušia dalej u mna toto skončilo mojim blokom na SB a spravodlivosťou ja napíšem Češi a dostanem blok od nejakého levyho :D ale jeho spoluhráč mi môže nadávať do chudákov http://ctrlv.cz/shots/2014/08/20/35xo.png
Ďalej beriem dobre dostal som blok za Češi :D budiš dalej prečo oni nedostali nič keď mi napisu do gb slovak? prntscr.com/4f8ucl majitel mi na to odpisal ze hrat mozem tak co riešim :D no nič

#4 | Steve22.08.2014, 08:55
Nejak to zhrniem..

Naco vobec banovat ludi za cheating ked o 2 tyzdne je tu dalsia amnestia vol. 6 a hla zase unbany, ake necakane.

Anticheat s ktorym treba hrat ale obijst sa da aj s furikom, dokonca to dokazu aj ludia s menej vyvynutym mozgom. Anticheat akurat navadza ludi aby sa ho snazili obijst = uplne zbytocna vec.

3. Ban cheaterom, zaplatil by som niekoho kto by vylepsil AC, urazky na web - ban, zneuzitie prav - ban, warez - ban.
Kupil by som CENY do lig na PO - nieco hodnotnejsie aby sa tu oplatilo hrat.
AT 20yo+


_
#4,5 | System
System
#5 | POKERSTARISTA22.08.2014, 09:12
Toto čo tu píšeš tak dnes to bude vyriešené pretože sa to včera riešilo.
#6 | DOMiZiX22.08.2014, 09:16
1) Nie moc dobre, keďže všetci čo mali BAN za CHEATING dostali UNBAN a teraz spravili nechuť hrať poctivým hráčom, ďalej keď spravili 1v1,2v2 MIX ligu, tak nemyslím si že sa niečo solídne zmenilo, preto som zato aby sa vrátili pôvodne ligy s5 ako : fp,awp,aim, prevláda tu dosť veľká nespravodlivosť z viacerých strán.
2) Admini + vedenie a ich prístup.
3)Jednoznačne zabanovať tých čo dostali UNBAN za CHEATING mali 1000000 príležitosti, nedávno dostal každý UNBAN ale CHEATER ostane vždy len CHEATEROM..živý príklad : fronix (česť výnimkám)
4)Tak ani nie ale keď CHEATEROVI dajú práva tak toto je naozaj moc.
TO JE VSETKO
#7 | PAPiROVEJMOTYLEK22.08.2014, 09:19
1. Aktivita nič moc, polovica adminov nič nerobí, polovica ignoruje tým pádom stráca zmysel ten tým..vymeniť od základu možno iba serika nechať ale aj ten je ignorant obyčajny.
2.Taktiež cele zmeniť šak to tu je už myš maš
3.Spravil motiváciu pre hráčov aby to malo zmysel hrať a nie po večeroch z nudy lebo televizor ich už nebavi..
4. Jednoznačne Pavel, a ďalej sa nevyjadrujem cele to premeniť cely team šak to je sami ignorant a riešia si protesty jak im to vyhovuje.. Raz mi povie mauvi, že tu ladder ligu spraví potom o desať minut, že on nato sa môže vyjebať, tak čo vám mám nato povedať.. A mohli by ste už doriešiť tu ladder ligu.
A samozrejme chce to nabrať adminov čo vie vytvoriť zábavny turnaj a niečo viac ako 10bodov do ligy.. to neni tiež nijaký motivácia hrať ten turnaj..
#8 | aefingeR22.08.2014, 09:25
aefingeR
Po par nedorozumeniach userov s vedenim som skontaktoval denoya. Ozval sa mi dnes rano novy majitel a bol zvedavy na moj nazor, kto z vedenia robi bordel na lige a pod. Navrhol som mu forum, nech zisti nazory vsetkych nebojacnych userov tejto komunity, aby sa zachranila liga.
#9 | PAPiROVEJMOTYLEK22.08.2014, 09:27
#8 pokiaľ viem Denoy tu nie je už nič a len niekto je na jeho učte niekto uplne iný.
#10 | POKERSTARISTA22.08.2014, 09:32
Však denoy tu už rok nevlastní účet v jakej dobe si.
Přidat Komentář
Pro přidání komentáře se musíte zaregistrovat, nebo přihlásit!
Hledající Soupeře
Momentálně nikdo nehledá soupeře
Sponzor
Sázky na ligové zápasy
 › Hrající týmy
1
2
0
Není dostupný žádný zápas na sázky.
Dnešní turnaje
Nejsou dostupné žádné turnaje.
Anketa
Hrajete Poker?
Ano

Ne

Celkem hlasů: 118Komentářů: 0
Shoutbox
slt 22:56
kkti
slt 22:56
_&*?_i
neon 12:40
8)
ono 12:36
pič.us
ono 12:35
findus %##^?
ono bobula sucha obluda
ono 12:31
@ stinx [13:44]: predáva nudes cez pokec
kov1 21:40
Zdarec hošiiii. po 10 letech jsem se lognul :D