u2_logo es.sk_logo
Fórum › SHITERS.EU a Admini
Behem dvou dni nas 2x potopili admini na tomto counter-webu kde se potkavaji dve skupiny lidi... ti co jsi dou zahrat a pak ti to hraji na webu. Bohuzel admin team nechape sam k cemu je admin teamem protoze demenci by tenhle web urcite zvladl resit sam automaticky i bez jejich pomoci a tim padem by clovek nemusel prichazet o svuj drahoceny cas vyplnovanim protestu v nadeji ze zdravy rozum a rozdil mezi dobrem a zlem onen clovek z admin teamu pochopi a vi ze je adminem prave odtoho aby mohl rozhodnout spravne a ne jako idiot. Bohuzel tu se to evidentne nevede... treba by nekdo mohl zacit pracovat na naprave.
Autor: wcgplayer | Počet zhlédnutí: 660Založeno: 27.07.2014 21:36
Komentáře
#1 | petteik27.07.2014, 21:40
petteik
a už aj čakaj blok
#2 | f1NdUsStr0j27.07.2014, 21:41
+1 ake vedenie taky admin team aky admin team taka liga, na CZ/SK ma shfiters len jedno štastie, že su tu jediny ktory ostali v mrtvej hre, no až nabehne ina liga na ktorej budu 18+ ročný admini, ktore to maju v hlave zrovnane a nie niaky 16 ročný MM čo touto ligou žije a za to že má 4 panáčikov či čo to je si tu bude robit ego a dalších je tu kopa, je to len moj nazor na admin team ale ja by som naberal fotením OP.
#3 | ZZZzzzZZZ27.07.2014, 21:45
ZZZzzzZZZ
Odeslal f1NdUsStr0j
+1 ake vedenie taky admin team aky admin team taka liga, na CZ/SK ma shfiters len jedno štastie, že su tu jediny ktory ostali v mrtvej hre, no až nabehne ina liga na ktorej budu 18+ ročný admini, ktore to maju v hlave zrovnane a nie niaky 16 ročný MM čo touto ligou žije a za to že má 4 panáčikov či čo to je si tu bude robit ego a dalších je tu kopa, je to len moj nazor na admin team ale ja by som naberal fotením OP.
budes mat blok :D
#4 | get27.07.2014, 21:46
get
presne tak #2 ty si toho zivym prikladom, podla teba su admini k0k0ti tak aj ty zo seba robis k0k0ta
#4,5 | System
System
#5 | RIKYY27.07.2014, 21:47
Odeslal ZZZzzzZZZ
f1NdUsStr0j napsal
+1 ake vedenie taky admin team aky admin team taka liga, na CZ/SK ma shfiters len jedno štastie, že su tu jediny ktory ostali v mrtvej hre, no až nabehne ina liga na ktorej budu 18+ ročný admini, ktore to maju v hlave zrovnane a nie niaky 16 ročný MM čo touto ligou žije a za to že má 4 panáčikov či čo to je si tu bude robit ego a dalších je tu kopa, je to len moj nazor na admin team ale ja by som naberal fotením OP.budes mat blok :D
tak bude mít blok no..on se z toho nerozbrečí
#6 | f1NdUsStr0j27.07.2014, 21:47
Odeslal get
presne tak #2 ty si toho zivym prikladom, podla teba su admini k0k0ti tak aj ty zo seba robis k0k0ta

nebud nahnevany že som ti nedal ten kluč :D
#7 | get27.07.2014, 21:48
get
ja to mam u %#&^_?, keby tam napises forum ze potrebujes pomoct aj bez odmeny tak ti kludne pomozem, ale ked ojebavas tak si pre mna keket serus
#8 | aefingeR27.07.2014, 21:49
aefingeR
findus, ak narážaš na es4u, tak crazy to nemá v hlave zrovnané, namiesto playoff a cien, si ich nechal na nový web a hlavného admina zabanoval, rozdal medaile podla rankov zo stareho webu a mojmu spoluhracovi z 2v2 nedal ziadnu, preco? lebo nemenovany admin mal dobre postavenie v ranku a nazval ma cheaterom, pricom som mal ban na IP a nie na nick!
#9 | f1NdUsStr0j27.07.2014, 21:50
ved ae poho ale len ty snim maš furt problem :D od zaciatku sa nemate radi sak to povec :D
#10 | f1NdUsStr0j27.07.2014, 21:50
ja viem tie konce es4u tam boli už take mrtve tiež na to kašlali ale teraz si myslim že to bude top ak to vlastne bude
Přidat Komentář
Pro přidání komentáře se musíte zaregistrovat, nebo přihlásit!
Hledající Soupeře
Momentálně nikdo nehledá soupeře
Sponzor
Sázky na ligové zápasy
 › Hrající týmy
1
2
0
Není dostupný žádný zápas na sázky.
Dnešní turnaje
Nejsou dostupné žádné turnaje.
Anketa
Hrajete Poker?
Ano

Ne

Celkem hlasů: 118Komentářů: 0
Shoutbox
slt 22:56
kkti
slt 22:56
_&*?_i
neon 12:40
8)
ono 12:36
pič.us
ono 12:35
findus %##^?
ono bobula sucha obluda
ono 12:31
@ stinx [13:44]: predáva nudes cez pokec
kov1 21:40
Zdarec hošiiii. po 10 letech jsem se lognul :D