u2_logo es.sk_logo
Fórum › ANTICHEAT - ÄŒasté chyby
Zdravím shifteráci



Rozhodl jsem se napsat tento topic z důvodu poměrně častých chyb, kterých se my hráči dopouštíme a poté nám, řekl bych z malicherných důvodů samotný AC nefunguje.

1. DŮVOD - Mnoho hráčů používá mnoho různých nicků. Ale na toto si musíme dávat pozor. Anticheat nemá rád neortodoxní znaky, které běžně nepoužíváme. Mám namysli například apostrof ( ' ), uvozovky ( " ), stříšku ( ^ ) a tak dále. Možná je to maličkost, ale nebudete mi věřit, kolik lidí bylo "zoufalých", zrovna kvůli této chybě.

2. DŮVOD - Dalším problémem, který způsobuje, že AC funguje nesprávně je Nonsteam. I když to zní paradoxně, pokud se napojíte na NS při zapnutém AC (teď si nejsem jistý, zda nastává problém i při vypnutém AC, ale myslím si že ano) bude se AC chovat jako kdyby byl STEAM NS, okamžitě si bere informace z NS a při vašem příštím připojení na Steam bude dávat logy z NS, nehledě na to, že se mi stalo, že nechtěl ani odeslat data po dokončení zápasu. Nejjednodušším "trikem" po pobytu na NS je: Zapnout AC, Zapnout Steam, Zapnout samostatnou hru přes steam bez toho, aby jste se napojili přes AC a zajít někam na server. Poté stačí hru vypnout a už se můžete bezpečně napojit přes AC na váš zápas. AC udělá ten správný LOG.

3. DŮVOD - Dalším takovým problémem může být rozdílné umístění HRY a AC na disku. Pokud máte např. jeden disk C a druhý D a na disku C máte nainstalované CS 1.6 a na disku D máte nainstalovaný AC bude vám to činit potíže. Po pokusu přihlášení přes AC na zápas vám to bude vypisovat něco ve smyslu: "Nepodařilo se připojit na zápas, hra nejspíše není aktualizovaná, nebo se nepodařilo najít cestu pro hl.exe" (Bohužel už si přesně nepamatuju, co bylo v tom okně napsáno). Každopádně řešením je mít obojí nainstalováno na jednom disku.



Doufám, že jsem někomu z Vás pomohl nebo naopak teprve pomůžu. Jsou to opravdu drobné věci, ale člověka hned v první chvíli nenapadne, co stojí za tak banální chybou. Pokud máte nějaké chyby, nebo se Vám je podaří jak se říká zneškodnit, určitě se obraťte na někoho z adminů. :)

Autor: jokeX | Počet zhlédnutí: 1.139Založeno: 15.07.2014 11:01
Komentáře
#1 | Denoy15.07.2014, 11:52
Denoy
Ten 3. důvod teď nevím jestli je pravda, mu spíše vadí změna umístění souborů pro cs 1.6, hledá hl.exe přesně v common/counter-strike/.. nebo jak to je a někdo používal/používá starou cestu (ta nová nastala po updatu) a tuším že steam i nabízí možnost instalovat hry někam úplně jinam.
http://www.denoy.cz
#2 | jokeX15.07.2014, 12:05
#1 Asi máš pravdu. Mě se to stalo, když jsem to nainstaloval jinde, jak jsem popisoval. Ale to co jsi napsal dává taky logiku. Třeba to bylo uplně to samé i u mě. Ale já to kopnul na stejný disk a pro jistotu přeinstaloval obojí.
#3 | lac1trev15.07.2014, 12:10
čauves ... chcu zapnout ac a prý nemá windows nemá přístup ... nevíte co s tím ?
Není důležité zúčastnit se , ale vyhrát!
#4 | pWneD15.07.2014, 12:10
pWneD
3. dôvod je troška blbosť... ja mám AC na C-čku a na E mmám steam a mne to ide stále v pohode
#4,5 | System
System
#5 | jokeX15.07.2014, 12:13
#4 To se omlouvám, později to přepíšu, až budu mít čas. Myslel jsem si, že to bude tím umístěním, ale bude to tím co říkal Denoy. :)
#6 | ZebRa15.07.2014, 14:28
#3 Předpokládám, že to nepouštíš jako správce a tvoje UAC (User Account Control) tě tam nepustí.

Řešením by tedy mohlo být spuštění AC jako správce (pravý kliknutí a tam to někde bude). Pak dej vědět, jestli to pomůže nebo ne, ať se to tu může aktualizovat.
A přec jednal jsi, ačkoli názoru jiného sám zastáváš se. Není to ironie, davovou ovcí stát se?
#7 | velmi_rad_prdim15.07.2014, 16:06
velmi_rad...
Mne AC nedetekoval sid, pomohlo spustanie ako spravca (denoy mi to spravil cez tiemviewer, dakujem). Ale mam problem. Ked si zavriem notebook, opat ho otvorim, musim si steam opat otvorit ako spravca, lebo nedetekuje sid :(.
#8 | Denoy15.07.2014, 20:14
Denoy
Nějaké ty věci jsem opravil a zeditoval komentáře ve fóru s přehledem chyb v ac, měl jsem chvíli času díky enkovi, teď mám zase jinou práci
http://www.denoy.cz
#9 | bRusinky15.07.2014, 20:26
bRusinky
mě to třeba ani stahnout nejde a napíše mi to toto chyba modulu CRL 80004005.Program nyní bude ukončen co stím mám dělat jako ?
#10 | CIERNYJ15.07.2014, 21:22
CIERNYJ
mne to furt neodesila data more.. :D
Musim to vypnout rucne aznova zapnout
Přidat Komentář
Pro přidání komentáře se musíte zaregistrovat, nebo přihlásit!
Hledající Soupeře
Momentálně nikdo nehledá soupeře
Sponzor
Sázky na ligové zápasy
 › Hrající týmy
1
2
0
Není dostupný žádný zápas na sázky.
Dnešní turnaje
Nejsou dostupné žádné turnaje.
Anketa
Hrajete Poker?
Ano

Ne

Celkem hlasů: 118Komentářů: 0
Shoutbox
slt 22:56
kkti
slt 22:56
_&*?_i
neon 12:40
8)
ono 12:36
pič.us
ono 12:35
findus %##^?
ono bobula sucha obluda
ono 12:31
@ stinx [13:44]: predáva nudes cez pokec
kov1 21:40
Zdarec hošiiii. po 10 letech jsem se lognul :D